Projektový manažer - Teplicko

Pro našeho klienta působícího v oblasti telekomunikací hledáme pracovníka na pozici Projektový manažer!

Náplň práce

  • příprava a návrh obsahu projektu
  • koordinace projektu, komunikace se zákazníkem
  • řízení pracovníků v rámci projektu
  • spolupráce s technologickým týmem
  • zpracování projektové dokumentace

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na HPP
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - obor elektrotechnika nebo telekomunikace výhodou
  • praxi v oboru
  • znalost práce na PC - AutoCAD výhodou
  • dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • alespoň základní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na praha@jobleader.cz nebo nás kontaktujte na 778 762 555.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Pavel Jurečka
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 145633

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé