Projektový manažer vývoje SW - R&D pro automotive (2-10-205362/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáte atraktivního zaměstnavatele?

Baví vás auta? Zajímají vás nejnovější technologie z automobilového prostředí?

Zareagujte a můžete se podílet na vývoji sofistikovaných řešení pro nejnovější automobily světových značek!!!

Pro nově vytvořené R&D Centrum významné mezinárodní společnosti zabývající se vývojem a výrobou aktivních bezpečnostních prvků pro automobily hledáme uchazeče na pozici

SW Projektový manažer

Náplň práce

    • vedení konkrétního SW projektu - vývoj aktivních asistenčních prvků pro řízení automobilu
    • plánování, koordinace projektových aktivit
    • komunikace se zákazníkem (automobilkou), zpracování jeho požadavků a reprezentace SW vývoje u klienta (výsledky, apod)
    • analýza rizik, řešení problémů
    • kontakt s vývojovým týmem (ČR + zahraničí) - rozdělení práce, kontrola práce
    • práce s nástroji pro vývoj - metodiky, verzovací SW, ...
    • podíl na embedded vývoji, konfiguraci SW, implementaci ve výrobě

POŽADUJEME

    • VŠ s ideálně technickým zaměřením (IT/elektronika/technika)
    • Zkušenosti z automotive, případně z příbuzných oborů (např. vývoj elektroniky jakéhokoliv druhu)
    • Minimálně 3 - 5 let zkušeností s vedením projektu v oblasti SW vývoje - ideálně embedded vývoj (C, C++), lze i senior vývojář se zkušenosti s plánování projektů (ideálně z oblasti vývoje technických produktů - automotive, nebo jiný technický obor)
    • Zkušenosti s verzovacími nástroji
    • Znalost procesů SW vývoje
    • MS Project
    • Komunikativní znalost Aj - plynná domluva se zahraničím (Nj velkou výhodou)
    • Silné technické a komunikační dovednosti
    • Zkušenosti s mezinárodními projekty jsou výhodou

NABÍZÍME

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Stellner Karel

Kód: 2205362

Místo práce: Praha

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé