PROJEKTOVÝ MANAŽER VZDUCHOTECHNIKY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte praxi s projekcí vzduchotechniky? Chcete se podílet na zajímavých projektech ve stavebním průmyslu? Jste komunikativní? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící ve stavebním průmyslu na Benešovsku hledá kolegu na pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER VZDUCHOTECHNIKY (35-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • tvorba a realizace vzduchotechnických plánů
  • zpracování výkresů a plánů v AutoCad
  • zodpovědnost za projekt, dodržování termínů
  • jednání a uzavírání smluv s investory
  • výběr vhodných subdodavatelů
  • tvorba cenových nabídek

Nabízíme

  • 13. plat
  • pružná pracovní doba
  • služební notebook, mobil
  • moderně vybavené pracoviště
  • firemní jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Benešovsko

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi a zkušenosti na podobné pozici
  • pokročilou znalost v AutoCad
  • znalost AJ/NJ/RJ – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost, spolehlivost a logické myšlení

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Nikola Chládková
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 775787070

Kód: 12187

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé