PROJEKTOVÝ SPECIALISTA REGÁLOVÝCH SYSTÉMŮ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s konstrukcí či přímo vedením projektů v oblasti logistických a skladovacích systémů? Jste zároveň člověkem, který se nestraní globalizace trhu, ba naopak vítáte možnost podílet se v rámci zahraničního koncernu na mezinárodních projektech a máte k tomu potřebnou jazykovou výbavu?

Pak využijte této jedinečné příležitosti stát se důležitým článkem v české divizi globálně působící firmy v této oblasti a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Vedení celých či dílčích projektů v mezinárodním měřítku od kontroly vstupních podkladů až po expedici
  • Zajištění materiálně technické kooperace, zodpovědnost za JIT dodání materiálu od externích dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli i zákazníkem v jazyce anglickém nebo německém
  • Interní kontrola projektu – náklady a zisk, příprava cenových nabídek se seniorním projektovým vedoucím
  • Kontakt se zákazníkem při problémech ve fázi montáže, spolupráce s oddělením externí montáže, s přípravou výroby a konstrukcí v mateřské firmě
  • Stanovení cílů pro nepřímé podřízené

Nabízíme

  • Třináctý plat
  • Možnost příspěvků na dojíždění pro kandidáty ze vzdálenějších lokalit
  • Odborné vzdělávání v rámci firmy, především zlepšování úrovně cizích jazyků
  • Práce s technologiemi, které již po desetiletí zachovávají prestiž firmy na trhu
  • Místo pracoviště je v Olomouckém kraji

Požadujeme

  • Praxi přímo v projektovém řízení či v příbuzných odděleních ve strojírenské firmě
  • Komunikativní znalost cizího jazyka – anglického nebo německého (úroveň B2)
  • Technický background – SŠ/VŠ kvalifikaci v oblasti strojírenství
  • Odolnost vůči stresu a dobrý time management
  • Schopnost organizovat svoji práci i práci ostatních

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 8966

Místo práce: celá ČR, Slovensko, Německo, Rakousko, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé