Průmyslový inženýr

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Plánování, tvorba a optimalizace layoutu pracovišť
  • Vystavení a péče o pracovní návody, kusovníky a procesní parametry
  • Tvorba aktualizace FMEA
  • Aktualizace dokumentů v SAP
  • Podpora nových projektů
  • Spolupráce s oddělením kvality a techniky
  • Spoluúčast na zefektivňování výrobních procesů

Požadujeme:

  • Min. 3 roky praxe v industrializaci nebo technologii výrobního procesu
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ
  • MS Office, AutoCAD
  • FMEA, GTA, SAP
  • Schopnost pracovat v mezinárodním projektovém týmu
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké benefity
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní dynamické společnosti

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Mnichovo Hradiště

Plat: 33000 - 43000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé