Realitní makléř/ka - vhodné i pro kandidáty s obchodní praxí

Náplň práce:

- domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí

- zprostředkování prodeje, pronájmu nemovitostí

- získávání nových nemovitostí

- telefonický a osobní kontakt s klienty

- vedení obchodních jednání

- zpracování informací v interním databázovém systému

- ochota přizpůsobit svůj čas požadavkům klientů

- práce s databází klientů a nemovitostí

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání

- energický a proaktivní přístup k práci

- obchodní talent a motivaci k práci v obchodu

- samostatnost, spolehlivost, loajalitu

- příjemné vystupování a vzhled

- dobré organizační schopnosti

- spolupráce na ŽL

- uživatelskou znalost práce na PC

- znalost AJ výhodou

Nabízíme

- zázemí silné a úspěšné české společnosti a největší celosvětové realitní sítě

- velmi dobré pracovní podmínky, přátelský kolektiv a čestné jednání

- propracovaný systém vzdělávání

- motivující nadstandardní výdělky

- firemní kulturu založenou na vysokých etických standardech

- nčasovou flexibilitu a podnikatelskou nezávislost

- profesionální vedení

- zajištění právního servisu a marketingové podpory

- osobní a profesní rozvoj v lukrativním odvětví

- možnost dalšího profesního růstu

- podpora týmu asistentek

- místo výkonu: Praha

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Monika Hodíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 170

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé