RECEPČNÍ - 4202

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v personální oblasti a to co nejširšímu spektru firem i uchazečů o zaměstnání. Pružně reagujeme na potřeby našich klientů a na vývoj a požadavky trhu. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy a temporary help. Vzhledem k patnáctiletým odborným zkušenostem v těchto oblastech Vám můžeme nabídnout kompletní profesionální servis v krátkých termínech a v nejvyšší kvalitě. Spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými poradci, kteří mají zkušenosti s řízením lidských zdrojů a jsou schopni profesionálně zvládnout nároky a projekty našich klientů. Personální poradenství a zprostředkování práce vykonáváme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky.Pro uchazeče o zaměstnání jsou naše služby bezplatné. Naší zásadou jsou obecně platné zásady slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost, spolehlivost a etika.


Domluvíš se anglicky, máš řidičský průkaz a nebaví Tě stereotypní práce? Motivuje tě mít zodpovědnost za chod recepce, chceš různorodou práci v příjemném kolektivu? Pokud ano, neváhej odeslat životopis!

Pro našeho klienta se sídlem na Praze 10 – Vršovice, hledáme pozitivní, usměvavou posilu do týmu na pozici:

RECEPČNÍ

Jaké úkoly tě čekají:

- Zodpovědnost za chod recepce - komunikace s klienty společnosti a dalšími návštěvami- podpora top managementu společnosti - organizace služebních cest, zajištění letenek, ubytování- vyřizování telefonátů a pošty- práce s interním PC systémem- každodenní kontakt s klienty společnosti osobně i po telefonu- příprava meetingů a zajištění občerstvení

Požadavky:

- SŠ vzdělání - AJ komunikativní- milá a vyzrálá osobnost s chutí pracovat- komunikativní a organizační typ- schopnost samostatné práce, dynamická, aktivní osobnost- aktivní člověk (cesty i mimo kancelář)- smysl pro pečlivost a detail- dobrá znalost práce na počítači- ŘP B (aktivní řidič!)

Nabídka:

- zajímavou nestereotypní práci v příjemném kolektivu- využití anglického jazyka- práce na HPP (ranní/odpolední) - střídání směn- dynamickou a rozmanitou pozici- zajímavé platové ohodnocení- přátelský kolektiv- vhodné i pro absolventy- nástup možný ihned

logo

Firma: JOBSTART s.r.o.

Kontakt: Richard Bezpalec
110 00 Praha 1

Telefon: 224 803 237

Kód: 4202

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.