Recruiter - junior

Personálně poradenská společnost působící v oblasti vyhledávání a výběru vhodných kandidátů.


Hledáme ambiciozní a pracovitou osobnost!Líbí se ti, když je za tebou vidět odvedená práce a chceš být za ni nadstandardně ohodnocený/á? Hledáme novýho parťáka nebo parťačku! Nemáš zkušenosti z personalistiky, ale láká tě tato oblast? Chceš proniknout do tajů personalistiky a náborování? Dáme ti k tomu prostor, naučíme tě používat nové technologie! Pozice je dělaná pro člověka, který si chce samostatně řídit vlastní projekty, být za ně odpovědný a ohodnocený, překonávat nastavené limity a zlepšovat ustálené procesy. Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy VŠ!Popis: * náborování a oslovování kandidátů a pohovorování a testování a .......aby sis udělal/a lepší představu je to především:* pochopení a nastudování různorodých náborovaných pozic a technologií* vyhledávání vhodných kandidátů na zadané pozice* částečně HR marketing* pohovorování a testování kandidátů* umisťování vhodných kandidátů* práce s inzertními servery, intenzivně se sociálními sítěmi apod.

Požadujeme: * nepotřebujeme od tebe předchozí zkušenosti v oblasti personalistiky, ale...* ...co chceme, je chuť a schopnost se naučit novým věcem - na pozici rekrutéra si tě důkladně zaškolíme!* oceňujeme lidi s vlastním názorem a skutečné bořiče cílů* ...dále pak ty co mají v hlavě jasno a pálí jim to!Nabízíme:

* práci v personalistice s nejmodernějšími technologiemi a trendy* různorodou, zábavnou práci s obrovským prostorem pro osobní posun * super money (složené ze základu 15-20.000 Kč + opravdu vyyysoké odměny!) a sqělý tým!* 20 % off* 22 dní dovolené* dog/cat/chicken friendly office* systém cafeterie* work-life balance* 13.plat při splnění cílů* stravenky* prostor pro vlastní seberealizaci a nápady* práci v menší společnosti s jasně danou strukturou, kompetencemi a odpovědností* intenzivní odborné oborové vzdělávání* možnost potrápit hegemony v této oblasti skutečně efektivním stylem náboru

Nástup: čím dřív, tím líp

logo

Firma: PersCom s.r.o.

Kontakt: Ing. Jiří Vejvoda
40502 Děčín 1

Telefon: 725207344

Kód: JV - recr-jr

Místo práce: Ústí nad Labem

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 15000 - 20000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.