Nabídky práce do e-mailu

Disponent/dispečer pro mezinárodní kamionovou dopravu - Brno

Jste kreativní, stresu odolná bytost, která se nebojí kombinovat, tvořit a rozvíjet business u leadra trhu mezinárodních silničních přeprav? Chcete využít své jazykové znalosti? Pečlivost je pro Vás v práci důležitá? Pak hledáme právě Vás...

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Brna - Modřice vhodné kandidáty či kandidátky na pozici

Disponent/dispečer pro mezinárodní kamionovou přepravu

Nástup možný ihned či dohodou

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • organizování a řízení celovozových přeprav i dokládek k uspokojení potřeb zákazníka
  • zpracovávání objednávek, objednávky dopravy v závislosti na čase nakládky, vykládky a ceníku
  • provádění administrativní práce v oddělení celovozových přeprav
  • komunikace se zákazníky, dopravci, kontrola včasného doručení
  • provádění fakturace

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • aslespoň SŠ vzdělání
  • zkušenost v dopravě či spedici min. 2 roky
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem podmínkou
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • pečlivost, smysl pro detail
  • samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME VÁM:

  • práci v moderním pracovním prostředí
  • profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tématických školení a možnosti individuálního koučinku
  • paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití)
  • podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí
  • zázemí a jistoty zavedené společnosti, která získala ocenění „Investor in People“ stříbrného stupně
  • týden dovolené navíc a sick-days

Splňujete téměř všechny z našich požadavků? Máte v okolí někoho, o kom víte, že by to byla pozice přímo pro něj? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře či volejte na 736 482 328. Pokud nám někoho doporučíte a nám se podaří ho zaměstnat, finanční odměna Vás nemine!

Logistika-doprava-spedice

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 736 482 328