Referent nákupního oddělení se sídlem v hotelu DUO

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 630 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrus s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.


Náplň práce:* Administrativní práce v rámci nákupního oddělení společnosti* Zajištění nákupu zboží a materiálu (včetně materiálu pro údržbu) nutných pro hladký chod dvou hotelů v Českém Krumlově (Růže a Old Inn)* Zajištění vhodných dodavatelů hotelů za nejvýhodnější ceny* Zpracování dodávek v rámci skladového software* Samostatné plnění operativních úkolůPožadujeme:* SŠ vzdělání* komunikativní znalost AJ* dobrá znalost MS Office (především MS Excel)* samostatnost, odpovědnost vůči svěřeným úkolům, schopnost rozhodovat se* organizační a koordinační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, smysl pro detail* příjemné vystupování* znalost systému Alto výhodou* praxe v nákupním oddělení podmínkouPreferujeme jazykové znalosti:Česky, AnglickyPreferujeme počítačové znalosti:Word, Excel, Outlook, Internet

Nabízíme:* stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr* možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání* možnost karierního postupu* atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra C- Střížkov* odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy* závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění* zaměstnanecké slevy na služby hotelu* 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolenéZaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.Těšíme se na setkání v naší společnosti!

logo

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Denisa Santos
Teplická 492
190 00 Praha 9

Telefon: 266 133 004

Místo práce: Praha 9

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Plat: 20000 - 25000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.