Referent nákupního oddělení - MTZ se sídlem v hotelu DUO

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 630 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrus s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce: • Administrativní práce v rámci nákupního oddělení společnosti• zajištění nákupu zboží a materiálů nutných pro chod hotelu včetně údržby a s tím spojené administrativy• Zajištění vhodných dodavatelů hotelů za nejvýhodnější ceny • Zpracování dodávek v rámci skladového software • Samostatné plnění operativních úkolů • Příjem dodávaného zboží

Požadavky:• SŠ vzdělání• komunikativní znalost AJ • výborná znalost MS Office (především MS Excel)• samostatnost, odpovědnost vůči svěřeným úkolům, schopnost rozhodovat se• organizační a koordinační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, smysl pro detail• příjemné vystupování• praxe výhodou

Nabízíme:• Stabilní pracovní prostředí• Hlavní pracovní poměr• Zaměstnanecké benefity • Zajímavé finanční ohodnocení• Práci v přátelském kolektivu• Místo pracoviště Praha 9

Datum nástupu: ihned

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Ing. Markéta Šímová
Teplická 492/19
190 00 Praha 9

Telefon: 266131111

Místo práce: Praha 9

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 25000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé