REFERENT ZÁKAZNICKÉ PODPORY S FRANCOUZŠTINOU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Mluvíte francouzsky? Jsou vaše komunikační dovednosti na špičkové úrovni? Je pro vás splnění požadavků zákazníka vždy prioritou?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici

Náplň práce

  • Poskytování informací na dotazy ohledně produktů a objednávek
  • Vylepšování vztahů s externími i interními zákazníky
  • Zajišťování potřebné dokumentace
  • Komunikace s obchodními zástupci ohledně obchodní příležitostech
  • Reportování nadřízeným
  • Spolupráce s obchodním a finančním oddělením

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Využití jazykových znalostí
  • Dotované stravování
  • Odborný růst
  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Praxi v kontaktu se zákazníky 2 roky
  • Znalost francouzštiny a angličtiny (min. B1)
  • Znalost MS Office, orientace na internetu
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Alena Bordovská
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 777549877

Kód: 10232

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé