REFERENT PRO ZÁKAZNÍKY - ENTRY POSITION

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte pokročilou úroveň angličtiny? Baví vás komunikace s lidmi a čekáte na vhodnou pracovní nabídku? Pokud hledáte stabilitu a možnost profesně růst v rámci společnosti s mnohaletou tradicí, zašlete nám svůj životopis.

Stabilní společnost hledá nové členy týmu a dlouhodobé kolegy na pozici

REFERENT PRO ZÁKAZNÍKY - ENTRY POSITION (28-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zákaznický servis - pasivní linka
  • Odborná a technická péče o zákazníky
  • Vyřizování technických dotazů a poradenství
  • Pomoc s výběrem produktů, vyřizování reklamací
  • Fakturování a dohled nad stavem zásilek
  • Práce s PC a telefonem
  • Zaškolení zkušenými kolegy

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost pravidelných bonusů
  • Škála firemních benefitů
  • Odborná školení a podpora technického oddělení
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zájem učit se nové věci a zájem o profesní růst
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • SAP výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Kryštof Rozumek
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 778424624

Kód: 10082

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé