RENTGENOLOG

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Zaměřujete se na oblast radiologie? Můžete se pochlubit zkušenostmi v této oblasti? Hledáte nové pracovní uplatnění, které Vám nabídne něco víc?

Už nehledejte, máme pro Vás přesně to, co hledáte! Soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje špičkovou specializovanou lékařskou péči, hledá do svých řad posilu na pozici

RENTGENOLOG (OD 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • provádění vyšetření pacientů
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • ubytování v areálu zdravotnického zařízení
  • možnost odborného i osobního růstu
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru radiologie
  • členství v České lékařské komoře
  • komunikativnost a nadšení pro práci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Drábková

Telefon: +420 775787068

Kód: 11792

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé