Reprezentant prémiových výrobků

-          Nejste kancelářský typ a máte raději práci v terénu?

-          Jste pozitivní, rádi komunikujete a setkáváte se s lidmi?

-          Rádi byste si určovali svoji vlastní pracovní dobu?

PAK TATO PRÁCE MŮŽE BÝT PŘÍMO PRO VÁS! POJĎTE S NÁMI NASTARTOVAT VAŠI KARIÉRU!

Představujeme Vám mezinárodní společnost, která svými produkty zlepšuje kvalitu prostředí.

V oblasti zdravého životního stylu aktuálně rozšiřujeme tým a hledáme novou posilu na pozici KONZULTANT.

Očekáváme:

·         novou energickou posilu do týmu

·         osobu schopnou rychlé orientace

·         pracovitost a samostatnost

·         dobré komunikační dovednosti

·         ochotu cestovat

·         čistý trestní rejstřík

·         řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

·         dobrou znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce:

·         komunikace s novými nebo stávajícími klienty a jejich aktivní podpora a péče o ně

·         osobní jednání s klienty a poskytování poradenství

·         návrh a prezentace řešení

·         zpracování objednávek

·         plnění nastavených plánů

Nabízíme:

·         možnost spolupráce se zajímavou VIP klientelou – mít příležitost se setkat s celebritami

·         přátelskou firemní kulturu, moderní pracovní systémy

·         profesní a odbornou podporu – komplexní zaškolení, další vzdělávání a rozvoj

·         sídlo v Praze, kde budou probíhat pravidelné porady

·         flexibilní pracovní dobu – můžete si určit pracovní dobu podle sebe

·         mobilní telefon

·         perspektivu kariérního růstu

·         motivační finanční ohodnocení (garantovaný základ + bonusy)

·         multisport kartu zcela zdarma

Firma: Future Recruitment s.r.o.

Kontakt: Romana ŠTĚPÁNOVÁ
Na Florenci 1055/35
110 00 Praha 1 – Nové Město

Telefon: 602444422

Kód: Lux - rep

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé