Řidič mkd C+E

GREENLOG - dopravní služby, logistika GREENLOG s.r.o. poskytuje a nabízí kvalitní dopravní služby s jasnou vizí a koncepcí. Naše společnost je šetrná k životnímu prostředí a bohatá na zkušenosti z oboru. Trvale usilujeme o spokojenost zákazníka, nabízíme znalost prostředí, sehraný tým a kvalitní techniku. Důvěra zákazníků je pro nás závazkem.

GREENLOG - dopravní služby, logistikaGREENLOG s.r.o. poskytuje a nabízí kvalitní dopravní služby s jasnou vizí a koncepcí. Naše společnost je šetrná k životnímu prostředí a bohatá na zkušenosti z oboru. Trvale usilujeme o spokojenost zákazníka, nabízíme znalost prostředí, sehraný tým a kvalitní techniku.Důvěra zákazníků je pro nás závazkem.www.greenlog.cz

Řidič / řidička MKD C + E - GREENLOG s.r.o.

Z důvodu rozšiřování vozového parku hledáme do našeho týmu nové spolupracovníky a spolupracovnice na pozici řidič / řidička MKD C+E.

Nabízíme

- solidní jednání, osobní přístup a možnost realizace vlastních podnětů

- moderní vozový park, vozidla vybavena firemní navigací,

- zázemí stabilní společnosti, výplaty v termínu

- nadstandardní platové podmínky, proplacené přesčasy

- příspěvek na penzijní připojištění

- hradíme školení profesní způsobilosti řidičů

- pracovní oděvy( bundy, pracovní boty, reflexní vesty, rukavice)

- sociální zázemí pro řidiče s kuchyňkou a možností sportovního vyžití.

Náplň práce

- Stabilní přepravy v rámci EU

- Konkrétní země D,F,B,UK,E,SK.

Firma: GREENLOG s.r.o.

Kontakt: Martin BODLÁK
Dělnická 111
506 01 Jičín

Telefon: 602 302 322

Místo práce: Jičín

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 28000 - 50000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé