Řidič VZV - Kosmonosy

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.


NÁSTUP: 31.říjen  2016

Pracovní podmínky: - zaměstnání na HPP- rozmanitou skladovou činnost- základní čistou mzdu 110 Kč/hod čistého- týdenní zálohy na mzdu- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod...)- zajištěné ubytování s přispěvkem až 2 000Kč

 O společnosti: Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.Nově nás může kontaktovat i přes skype LEPŠÍ PRÁCE.Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobockyPobočka Mladá Boleslav. Tř.Václava Klementa 1228,293 01,Mladá Boleslav,koordinátor Effler t,č.736 512 778Firemní kultura ZMĚNIT Náplň práce:  - vykládání nakládání kamionů- převážení zboží na určitá stanoviště- vyskladnění zboží- provoz: 3 směny R, O, N Požadavky: - praxe ve skladu výhodou- manuální zručnost výhodou - průkaz na VZV retrak podmínkou Výhody: Nemáte práci nebo hledáte lepší práci?

Chcete pracovat v logistice v České Republice?Do přijmeme nové zaměstnance na pozici řidiče VZV 

logo

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Romana KAJEROVÁ
Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2

Telefon: 702038003

Kód: Schenker Kosmonosy

Místo práce: Tachov

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.