ŘIDIČ VZV / SKLADNÍK

Pro mezinárodní společnost Continental Automotive Czech Republic, s.r.o. zabývající se výrobou elektronických a elektrických výrobků pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozice:

SKLADNÍK

ŘIDIČ VZV

Náplň práce:

  • práce ve skladě, vyskladňování, přebalování, navážení materiálu na linky aj.

Nabízíme:

  • možnost karierního růstu
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,-Kč
  • výrobní bonus až 3000,-Kč/měsíc (brutto)
  • přesčasový bonus do výše 1000,-Kč/měsíc (brutto)
  • nástupní bonus do výše 10 000,-Kč (brutto)
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • práce v klimatizovaném prostředí

Podmínky pro vyplacení bonusu do výše 10 000,-Kč:

  • 5000,-Kč (projít školením, testem + odpracovat tři měsíce od nástupu do výroby) + 5000,-Kč (bonus se vyplácí při odpracování dalších třech měsíců)

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • zkušenost s prací ve výrobním průmyslu (výhodou)
  • řidič VZV: platný VZV průkaz

Vzdělání:

  • základní

Pracovní doba:

  • 12 hod směnny (formou krátký/dlouhý týden)
  • 8 hod směnny (ranní, odpolední, noční)

Finanční ohodnocení:

  • pozice SKLADNÍK: 84,-Kč/hod (netto) + bonus 0 - 3000,-Kč (brutto)
  • pozice ŘIDIČ VZV: 88,-Kč/hod (netto) + bonus 0 - 3000,-Kč (brutto)

Nástup:

IHNED

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle +420 774 762 361 , 800 192 292 popř. zašlete Váš profesní životopis na e-mail jana.kalouskova@prace.direct, nebo nás navštivte v náborovém centru PRACE.DIRECT, Tř. 17. Listopadu, 530 02 Pardubice.

Firma: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Kontakt: Jana KALOUSKOVÁ
Třída 17. listopadu 238
530 02 Pardubice

Telefon: 800 192 292
774 762 361

Kód: 24022016BDCONTI

Místo práce: Brandýs nad Labem

Plat: 14500 - 21500 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé