Ruční nástrojař

Pracovní náplň

  • samostatná kompletace vstřikovacích forem a kokil
  • lícování
  • výroba segmentů forem
  • spolupráce s konstruktérem
  • zkoušení a dolaďování nástrojů
  • opravy nástrojů

Požadavky:

  • vyučení v oboru
  • praxe v kompletaci vstřikovacích forem nebo střižných nástrojů vítána
  • schopnost řízení dílčích prací při výrobě forem
  • výborná znalost čtení výkresové dokumentace
  • ovládání měřících a kalibračních pomůcek
  • manuální zručnost, preciznost, samostatnost, odpovědnost
  • plné pracovní nasazení

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí prosperující české firmy
  • hlavní pracovní poměr
  • zaměstnanecké benefity
  • moderní pracovní prostředí
  • nástup možný IHNED

Kontakt: Tel: 776 510 650 email: decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Vendula Kmochová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 140859

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé