Sales manager - Brno, okres Brno

Pro mezinárodní společnost ve stavebním oboru hledáme vhodného uchazeče na pozici "Sales manager".

Náplň práce

  • péče o klienty
  • hledání nových příležitostí pro pronájmy
  • servis a poradenství pro zákazníky
  • reporting, administrativa
  • spolupráce s vnitřním oddělením firmy
  • odpovědnost za dodržení plánů klientů

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • praxe v obchodu (stavebnictví, techniky - výhodou)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • AJ, POL - výhodou
  • PC znalost (MS Office) a program Dynamics NAV - výhodou

Nabízíme

  • možnost kariérního růstu
  • práce ve stabilní společnosti
  • odborná školení
  • firemní benefity

Nástup: 1.1.2016

Lokalita: Brno

V případě zájmu o tu to pozici nás prosím kontakutjte se svým životopisem na e-mail: praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 142949

Místo práce: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé