Samostatná účetní

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodnou uchazečku na pozici:

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (účetnictví, finance, ekonomika)
  • ucelená znalost účetnictví dle Českých účetních standardů
  • znalost daňové legislativy
  • prokazatelnou praxi v oblasti účetnictví alespoň 3 roky
  • MS Office s důrazem na Excel
  • vysokou míru profesionality, odbornosti a pracovního nasazení
  • odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • znalost angličtiny

Osobnostní předpoklady:

  • zájem o problematiku a průběžné vzdělávání v oboru
  • zaměření na detail
  • odolnost vůči stresu
  • časová flexibilita
  • bezúhonnost

Pracovní náplň

  • zpracování svěřeného úseku účetní agendy společnosti
  • účtování bankovních operací, přijaté a vydané faktury, opravné a dohadné položky, rezervy, evidence pohledávek a závazků, platby přijatých faktur, dlouhodobý hmotný majetek, vedení pokladny apod.
  • celkový přehled v oblasti derivátů – zaúčtování, oceňování
  • zkušenosti s finančním hedgingem výhodou
  • kompletní daňová problematika
  • reporting a výkaznictví
  • příprava podkladů pro audit společnosti
  • sledování legislativních změn

Nabízíme

  • zázemí silné společnosti
  • příležitost být součástí inspirativního kolektivu a dynamického rozvoje společnosti
  • zajímavou a samostatnou práci
  • využití cizího jazyka - Aj
  • dobré mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
  • další výhody dané firemní kulturou

Nástup: ihned nebo dle dohody

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.czDěkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: Michaela Veselá
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé