SAMOSTATNÝ PROJEKTANT - PRAHA

Uvažujete provést ve svém životě změnu?Umíte stát na vlastních nohou a zároveň si vážíte podpory společnosti?Snažíte se být vždy o krok napřed, než se od Vás očekává?Jste dynamická a motivovaná osobnost?

Jsme jednou z předních geodetických společností poskytujících kompletní spektrum geodetických a měřických služeb a hledáme do svého týmu

Samostatného projektanta

Pro přípravu potřebné projektové dokumentace staveb nebo jejích částí v oblasti dopravní stavby, inženýrské stavby, mostů a železnic.

Náplň práce:

  • projektování staveb
  • zpracování realizační a dodavatelské dokumentace staveb
  • autorský dozor
  • dle potřeby kooperace s projektanty jednotlivých profesí a jejich koordinace

Požadavky na uchazeče:

  • VŠ vzdělání, obor dopravní stavby nebo pozemní stavby
  • znalost Stavebního zákona a navazující prováděcí vyhlášky, orientace v ČSN
  • dobrá znalost AutoCAD, MS Office, případně jiný SW k projektování
  • autorizační zkouška v oboru
  • ŘP sk. B
  • praxe v oboru projektování staveb min. 5 let

Charakterové vlastnosti:

  • samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci
  • organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost komplexního pohledu na řešený úkol

Nabízíme:

  • stabilní zázemí zavedené společnosti
  • zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
  • samostatnou a tvůrčí práci při realizaci zakázek
  • mzdové ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
  • možnost dalšího vzdělávání
  • stravenky

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Firma: GEFOS a.s.

Kontakt: Alena SAILEROVÁ
Kundratka 17
180 82 Praha 8

Telefon: 284007076

Místo práce: Praha 8

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé