SAP konzultant

Náplň práce

  • účast na tvorbě koncernových obchodních řešení, jejich analýza, roll-out řešení
  • analýza a zhodnocení funkční specifikace, kontrola proveditelnosti
  • samostatná aktivace nových funkcí a podpora v oblasti SD a souvisejícího EDI ve všech závodech v ČR
  • implementační a následná podpora
  • spolupráce s ostatními členy týmu v rámci regionu ČR, Evropy i celosvětově

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost modulů SD včetně EDI (SAP/R3) a přenosových standardů v automotive
  • znalost programování v ABAP 4 (SAP/R3) výhodou
  • dobrou znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost procesů v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme

  • možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • možnost využití cizích jazyků
  • osobní i profesní růst
  • moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • motivující systém odměňování a benefitů
  • vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
  • pracoviště: Praha - východ

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 11411

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé