SAP BO SPECIALIST

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you have experience in data processing? Do you have the English language on communicative level? Would you like to be part of SAP Businnes Objects development team?

Yes? So it is you who is looking for an international company for the position

Náplň práce

  • SAP Business Object administration
  • Participation on Czech and foreign projects
  • Administration, reporting, data preparation
  • Participation on development of SAP modules

Nabízíme

  • Possibility of home office up to 100%
  • 5 weeks of vacation
  • Work in the a friendly team
  • Project bonuses
  • Place of work: Brno

Požadujeme

  • English language on communicative level
  • Experience in collecting, analyzing and modifying of data
  • Experience in creating and configuring report
  • Knowledge of database tools
  • Knowledge of SAP HANA is an advantage

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Janina Sabelová

Telefon: +420 777498772

Kód: 8768

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé