SCRIPT ENGINEER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you have experience with programming in multiple languages such as C + + or Python? Do you have a good knowledge of network problems and TCP / IP? Do you speak English well and want to use it?

Then this offer is for you!

Náplň práce

  • Diagnosis of system applications based on Linux and SUN Solaris
  • System configuration (Linux, SUN Solaris)
  • Analysis/ reporting/troubleshooting the network level and OS
  • Scripting, automation
  • Communicating in a multicultural environment

Nabízíme

  • External training
  • 13. salary, 5 weeks vacation
  • Lunch vouchers - 85, - CZK
  • Contribution to pension
  • Work on international projects
  • Work in Brno

Požadujeme

  • Excellent knowledge of Linux/Unix user-level
  • Experience with programming (Perl, Python, C/C++, m4)
  • Excellent knowledge of network problems and TCP/IP
  • Analytical thinking, problem-solving
  • Communicative English

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé