SCRIPT ENGINEER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s programováním ve více jazycích, například C++ či Python? Máte dobré znalosti síťové problematiky a TCP/IP? Mluvíte dobře anglicky a chcete toho využít?

Pak je tato nabídka určena Vám!

SCRIPT ENGINEER - LINUX

Náplň práce

  • Diagnóza systémových aplikací založených na Linux a SUN Solaris
  • Konfigurace systému (Linux, SUN Solaris)
  • Analýza / reporting / odstraňování problémů na úrovni sítě a OS
  • Skriptování, automatizace
  • Komunikace v multikulturním prostředí

Nabízíme

  • Práce v Brně
  • 13. plat, 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 85,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Zahraniční školení

Požadujeme

  • Výborná znalost Linux/Unix na uživatelské úrovni
  • Praxe v programování 2 jazyků (Perl, Python, C / C ++, m4)
  • Výborná znalost síťové problematiky a TCP/IP
  • Analytické myšlení, schopnost řešit problémy
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé