Šéfkuchař pro hotel Růže a Old Inn

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

5* Hotel Růže v Českém Krumlově je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města, které je zapsáno na seznam UNESCO. Nabízí 70 pokojů a restauraci s letní terasou, kde jsou servírovány vybrané speciality české a mezinárodní kuchyně. V hotelu se nachází konferenční centrum s kapacitou až 200 osob a Wellness centrum, které nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.

Hotel Růže hledá vhodného uchazeče na pozici: Šéfkuchař pro hotel Růže a Old Inn

Náplň práce:

  • Odpovědnost za celkový chod a řízení kuchyně
  • Tvorba jídelního lístku a kalkulací
  • Dohled nad přípravou pokrmů při zajištění standardů kvality v souladu s hygienickými předpisy HACCP
  • Řízení a rozvoj pracovního týmu - buduje, motivuje a vede pracovní tým kuchyně
  • Zjišťuje názor hostů na práci kuchyně a zajišťuje jejich spokojenost
  • Klade důraz na požadavky trhu a využívá lokální zdroje a sezónní nabídky
  • Snaží se o dosažení nejvyšší možné kvality kuchyňské produkce a maximálního zisku hotelových provozů

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru
  • Praxi na pozici Šéfkuchaře v hotelovém provozu 4* nebo 5*
  • Proaktivní přístup
  • Týmového ducha
  • Vůdčí, organizační a komunikační schopnosti
  • Chuť do práce
  • Znalost systému Alto výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Znalost PC (preferujeme počítačové znalosti:Word, Excel, Outlook, Internet)

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
  • Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
  • Možnost karierního postupu
  • Atraktivní pracovní prostředí v centru Českého Krumlova
  • Odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny
  • Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké slevy na služby hotelu
  • Možnost ubytování pro zaměstnance bydlící mimo region
  • 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Romana Antlová
Horní 154
381 01 Český Krumlov

Telefon: 380 772 401

Místo práce: Český Krumlov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé