SENIOR CONTROLLER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste ekonomicky zaměření a máte zkušenosti v controllingu? V rámci své dosavadní praxe jste působili v projektovém managementu a podíleli jste se na finančním plánování výrobní společnosti? Chcete se stát součástí kolektivu profesionálů, kteří svojí práci skutečně rozumí?

Potom neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti stát se součástí managementu významné české společnosti působící v oblasti zemědělských komodit, která do svých řad hledá odborníka na pozici

Náplň práce

  • nastavení metodiky kalkulace výrobků a služeb
  • vyhodnocování propojenosti výsledků v rámci holdingu
  • kontrola a analýza výsledků hospodaření společnosti
  • příprava rozpočtu, reporting managementu
  • tvorba a koordinace finančních plánů
  • spoluúčast na projektovém managementu

Nabízíme

  • atraktivní uplatnění ve vrcholovém managementu
  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • odborné a jazyková vzdělání
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • zkušenosti s řízením a kalkulací projektů
  • znalost manažerského účetnictví VÝHODOU
  • analytické myšlení, příjemné vystupování a loajalitu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Drábková

Telefon: +420 775787068

Kód: 12718

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé