Senior Developer C# (.NET a ASP.NET)

Náplň práce

  • Tvorba aplikací založených na platformě Microsoft SharePoint a Microsoft .NET
  • Tvorba nových a udržování stávajících programů
  • Úzká spolupráce se Support Engineerem (3rd level support) na odstraňování chyb
  • Účast na analýze a návrhu softwarových řešení (v budoucnu možnost samostatné práce na návrzích)
  • V případě zájmu a schopností možnost profilování se do role teamleadera nebo architekta

Hledávme vývojáře se zkušenostmi s vývojem web aplikací (ideálně DMS systémů). Od ideálního kandidáta je očekávána:

  • Praktická zkušenost minimálně 2 roky s programováním v jazyce C# na frameworku Microsoft .NET 2.0 – 3.5
  • Praktická znalost ASP.NET, XML a Webových Služeb
  • Praktická znalost vývojového prostředí MS Visual Studio.NET, znalost Microsoft TFS výhodou
  • Znalost SharePoint platformy výhodou
  • Znalost MS SQL (SQL/TSQL)
  • Schopnost samostatné komunikace v AJ výhodou
  • Schopnost týmové práce a dobré komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Takovému kandidátovi nabízíme:

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Zajímavé projekty pro významné zákazníky (v hodnotě 3 - 10 milionů Kč)
  • Podporu od ostatních kolegů v týmu, předávání zkušenosti z již realizovaných projektů
  • Důvěru a samostatnost, významný podíl na projektech, které se skutečně realizují a fungují
  • Osobní a profesní rozvoj (postup na pozici vedoucího teamu, samostatného projekt managera apod.)
  • Každý rok odborné vzdělávání s certifikacemi
  • Nástup: Ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce Brno / České Budějovice / Bratislava
  • Měsíční odměna v rozmezí 40-70.000 Kč dle seniority
  • 25 dní volna + 2 dny sick days /ročně
  • 100 Kč stravenka / den
  • Podpora firemních akcí
  • Možnost občasných home office

Firma: HR link s.r.o.

Kontakt: Jana Augustinová

Kód: OK142

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé