SENIOR DEVELOPER - SAP

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you have experience in developing in ABAP? Are you a team player? Would you like to work with the latest SAP versions?

Send us your CV!

We are looking for new colleagues for international IT company on a possition

SENIOR DEVELOPER – SAP

Náplň práce

  • Development and design of projects
  • Service and testing of system
  • Support of system modules
  • Cooperation with other team members

Nabízíme

  • Possibility of homeoffice up to 100%
  • 5 weeks of vacation
  • Project financial bonuses
  • Modern and sophisticated cafeteria
  • Friendly team
  • Place of work: Brno

Požadujeme

  • Good knowledge of ABAP programming language
  • As an advantage xperience with SAP HANA, S4 HANA
  • As an advantage knowledge of Java, SAPUI5
  • English on communicative level

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 8794

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé