SENIOR NÁKUPČÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste dynamická osobnost s orientací na výsledek? Máte zkušenost v oblasti prodeje nebo nákupu potravin podléhající rychlé zkáze? Hovoříte anglicky? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní společnost rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici SENIOR NÁKUPČÍ.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za nákup konkrétní komodity
  • Organizace dopravy
  • Vyjednávání s dodavateli
  • Pravidelná komunikace s prodejci a dalšími členy oddělení
  • Vytváření reportů

Nabízíme

  • Zázemí společnosti, která je lídrem na trhu ve svém oboru
  • Moderní pracovní prostředí
  • Fixní platové ohodnocení + bonusy z obratu
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Závodní stravování
  • Zázemí kanceláře v Brně

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (denní jednání s dodavateli v zahraničí)
  • Zkušenost s prodejem rychloobrátkového zboží
  • Aktivní a samostatnou osobnost
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost dalšího jazyka výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Ormaniecová

Telefon: +420 775787073

Kód: 11733

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé