SENIOR .NET DEVELOPER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you have good experience in C# programming? Are you used to work in agile development? Do you have experience with SOLID principles?

Send us your CV for position

Náplň práce

  • Help to manage development processes
  • Active participation in migration to agile process
  • Help other less experienced colleague
  • Create software for big companies around the world
  • Be part of big groups of developers

Nabízíme

  • 6 extra days of holiday
  • Language courses and trainings
  • Semi-flexible working hours, paid overtime
  • Meal vouchers and flexipasses
  • Coffee, tea, soft drinks, breakfast, fruit
  • Possibility of homeoffice (2 – 3 days/ week)
  • Teambuilding activities, table football, gym, gymballs
  • Place of work: Brno

Požadujeme

  • Good knowledge of C#, clean code
  • Experience with agile development
  • Knowledge of SOLID principles
  • Experience in improving development processes
  • Be able to mentor junior developers
  • At least upper-intermediate level of English

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 10355

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé