SENIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA S NJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Mluvíte plynně německy a hledáte práci s každodenním využitím Vašich jazykových znalostí? Mluvíte plynně německy a hledáte práci s každodenním využitím Vašich jazykových znalostí? Jste pečlivý a máte smysl pro detail? Rádi byste našli uplatnění v úspěšné mezinárodní společnosti?

Potom nám zašlete svůj životopis!

SENIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA S NJ (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • zpracování příchozích faktur, dobropisů a záloh
  • vypracování účetních závěrek
  • zpracování upomínek, kontrola účetních dokladů
  • administrativní práce v oblasti účetnictví, reporting
  • denní komunikace s německými zákazníky

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost osobního a profesního růstu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • cafeterie

Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • znalost němčiny a angličtiny na komunikativní úrovni – podmínkou
  • praxe na obdobné účetní pozici min. 3 roky
  • výhodou znalost účtování závazků
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výhodou znalost SAP a IFRS

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Zdenka Coufalová
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 773737665

Kód: 9904

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé