SEŘIZOVAČ DO AUTOMOBILOVÉ VÝROBY

Pro mezinárodní společnost sídlící na Berounsku hledáme šikovného kandidáta na pracovní pozici SEŘIZOVAČE. Praxe je výhodou, kandidáta zaučíme.

Hlavní náplní práce je seřizování výrobních strojů - automatů. Ideálním kandidátem je zručný člověk, který zvládá běžné technické opravy např. automobilu nebo v domácnosti.

Požadujeme: - Praxe na výrobních strojích - výhodou- Práci ve dvousměnném provozu- Manuální zručnost, technické nadání- Přesnost, spolehlivost a smysl pro detail

Nabízíme:- Platové ohodnocení dle pracovních zkušeností (možnost výdělku až 135 Kč/hod.)- Stravenky- Dovolenou navíc- Práci v rostoucí společnosti s hlavním sídlem v Německu- Dobrou dopravní dostupnost

V případě zájmu zašlete svůj životopis českém/slovenském jazyce na e-mail: jandova@optima-recruit.cz nebo mne kontaktujte na telefonním čísle: +420 739 571 561, kontaktní osoba: Pavla Jandová.

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: 264230022 za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.

logo

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Pavla Jandová
V Jámě 1371/8
110 00 Praha 1

Telefon: 00420 739 571 561

Místo práce: Beroun

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.