SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ – KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC obráběcích strojů?

Chcete pracovat pro českou stabilní společnost?

Toužíte stát se součástí příjemného kolektivu?

Pak nám zašlete svůj životopis.

Česká výrobní společnost přijme pracovníky na pozici

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Náplň práce

  • Práce s CNC stroji - soustruh a fréza
  • Výroba, kontrola, měření rotačních dílců
  • Obsluha a seřizování strojů
  • Údržba a čištění strojů

Nabízíme

  • Různorodou práci pro stabilní společnost
  • Placené přesčasy
  • Možnost ubytování
  • Stabilní zázemí české firmy
  • Místo výkonu práce – okres Trutnov

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru strojírenství
  • Orientaci ve výrobní dokumentaci
  • Znalost pracovních postupů pro stroje
  • Manuální zručnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Radka Starostová

Telefon: +420 734713297

Kód: 8841

Místo práce: Královéhradecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé