SEŘIZOVAČ STROJŮ - AUTOMOTIVE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete působit jako kmenový pracovník výrobní automotive firmy? Máte zkušenosti jako obsluha vstřikovacích lisů? Pokud jste se poznali, čtěte dále!!!

Výrobní firma, která se zabývá výrobou plastů formou vstřikování hledá kolegy na pozici

SEŘIZOVAČE STROJŮ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • nastavení parametrů stroje před nájezdem výroby
  • doplňování materiálu do stroje
  • evidence vadně vyrobených kusů
  • podílení se na údržbě a dodržování stanovených plánů
  • dodržování firemních pravidel a standardů

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci na HPP jako KMENOVÝ zaměstnanec společnosti, nástup možný IHNED
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost profesního a odborného růstu
  • roční bonusový příplatek
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Požadujeme

  • OU/ SŠ strojírenství, nebo podobný směr
  • 1 rok praxe se seřizováním strojů v automotive/vstřikolisů
  • ochotu pracovat na směny
  • pracovní morálku – dodržování technologických norem
  • rychle se učící osobnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Jakub Marko
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 734713290

Kód: 8948

Místo práce: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé