SEŘIZOVAČ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - PRÁCE S UBYTOVÁNÍM (okr. Nymburk)

Hledáme vhodné uchazeče na pozici SEŘIZOVAČ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ pro mezinárodní společnost Parker Hanifin s.r.o, která patří mezi přední výrobce technologií a systémů pro řízení pohybu. Firma se řadí svým obratem mezi nejvýznamnější firmy v USA.

Náplň práce:

  • zabezpečení chodu výroby s ohledem na kvalitu práce, efektivitu
  • řešení problémů ve výrobě
  • kontrola nástrojů, předmontáž nástroje
  • údržba provozních prostředků dle údržbových plánů
  • dodržování výrobní dokumentace, standardů, parametrů aj.
  • neustálá kontrola (dozor) nad výrobním procesem, spolupráce se zaváděním změn
  • obsluha strojů a zařízení, školení nových pracovníků aj.

Nabízíme:

  •  možnost karierního růstu
  • stabilní zaměstnání na HPP
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně 1 600,-Kč
  • příspěvek na dopravu• možnost týdenních záloh, možnost přesčasů

Požadujeme:

  •  manuální zručnost, soustředěnost, pozornost
  •  spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • při nástupu – VÝPIS ZE ZDRAVOTNÍ DOKUMENTACE
  • pro výběrové řízení nutný životopis

Požadované vzdělání:

  • střední odborné s výučním listem (technický, strojírenský obor)
  • středoškolské s maturitou/bez maturity (technický, strojírenský obor)

Pracovní doba:

  • 8 hod provoz (ranní, odpolední, noční)
  • 12 hod provoz (krátký, dlouhý týden)

Finanční ohodnocení

103,-Kč/hod (v čistém)

Bonusy nad rámec měsíčního časového fondu:

  •  Nad 30 hod 400,- Kč
  •  Od 45 hod 800,-Kč
  • Od 60 hod 1200,-Kč
  • Od 75 hod 1600,-Kč
  • Od 100 hod 2000,-Kč
  • Nad 180 hod/měs + 4 Kč/hod
  • Při zařazení do nepřetržitého provozu příplatek za směnnost min. 500,-Kč

NÁSTUP:

DLE DOHODY

Adresa pracoviště:

Parker Hanifin s.r.o.Poděbradská 1005, 289 12 Sadská – okr. Nymburk

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle +420 774 762 361, popř. zašlete Váš profesní životopis na e-mail jana.kalouskova@prace.direct , nebo nás navštivte v náborovém centru PRACE.DIRECT, Tř. 17. Listopadu, 530 02 Pardubice.

Firma: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Kontakt: Jana KALOUSKOVÁ
Třída 17. listopadu 238
530 02 Pardubice

Telefon: 800 192 292
+420 774 762 361

Kód: 04052016PH

Místo práce: Sadská

Plat: 17500 - 20000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé