Seřizovač vstřikolisů

Náplň práce:

- montáž a demontáž vstřikovacích forem

- seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL

- zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců

- analýza vad a jejich následné odstraňování

- dodržování pracovních postupů a instrukcí

- úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy ZP

Požadavky:

- SOÚ/SŠ vzdělání technického směru

- 2 a více let praxe v oboru

- znalost technologie vstřikování plastů

- práce ve 3-směnném provoze

- zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu (výhodou)

- orientace ve standardech ISO 9001 a ISO/TS 169 49 (výhodou)

- znalost práce na pc (výhodou)

- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi

- možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

- firemní benefity - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

- nástup možný ihned

- místo pracoviště Zlín

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247
760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé