Seřizovač vstřikolisů

Firma BRUDER CZ s.r.o. hledá zaměstnance na pozici "lisař - seřizovač vstřikolisů".

Práce na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu

Nástupní termín: dle dohody, nejbližší možný

Náplň práce: obsluha vstřikovacích lisů (seřizování, uvedení do provozu, výměna forem ...), zajištění kvality vyráběných dílů, jednoduché údržbářské práce na strojích, logistické činnosti ve vstřikovně plastů

Požadavky:

- ukončené technické vzdělání

- dobré technické schopnosti

- praxe v provozu vstřikovacích lisů výhodou

- němčina výhodou, ne podmínkou

Nabízíme: práce v perspektivní firmě, stravenky, 5 dní dovolené navíc

Firma: BRUDER CZ s.r.o.

Kontakt: Dana Šafandová
Chebská 513/39
322 00 Plzeň-Křimice

Telefon: 378010611

Místo práce: Plzeň - Křimice

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé