>>> Servisní Inženýr <<< (2-30-211660/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte technické vzdělání? Máte zkušenost z oblasti servisu a instalace strojů a výrobních linek? Domluvíte se anglicky a chcete cestovat do zahraničí?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti návrhů, instalace a servisu strojů (výrobních linek) právě hledá vhodného uchazeče na pozici Servisního inženýra.

Náplň práce:

    • instalace a servis zařízení a linek včetně vybavení OEM
    • práce na projektech ve výrobních závodech u zákazníků (ČR a zahraničí)
    • dohled nad dokončením prací ve stanovené lhůtě
    • práce na instalaci zařízení a uvedení do provozu
    • úzká spolupráce s projektovými týmy ve všech fázích projektu
    • komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
    • komunikace s asistenčními službami, poprodejním týmem atd.
    • pravidelné reporty nadřízenému

POŽADUJEME

    • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
    • zkušenost z oblasti instalace, uvedení do provozu nebo servisu strojů/výrobních linek
    • velkou výhodou je znalost výrobních linek z potravinářského průmyslu
    • komunikační schopnosti
    • ochota častého cestování - převážně zahraničí

NABÍZÍME

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Illek Ondřej

Kód: 2211660

Místo práce: Středočeský kraj

Plat: 55000 - 55000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé