SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete pracovat jako Servisní technik a během své praxe jste se již setkali s údržbou nebo servisem klimatizací nebo chladících boxů? Baví Vám cestovat po ČR a řešit nejrůznější závady? Pokud jsou Vaše odpovědi "ano" pak odpovězte na nabídku SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO právě teď!

Úspěšná společnost hledá posilu do týmu na pozici

SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO (25 - 35 000,- Kč)

Náplň práce

  • řešení závad na daných zařízeních
  • časté výjezdy k zákazníkům po celé ČR
  • servisní podpora pro zákazníky
  • telefonická komunikace se zákazníky
  • účast na školeních a kurzech

Nabízíme

  • zázemí úspěšné společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • firemní stravování
  • profesní růst
  • místo výkonu práce: jižní čechy

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • min. 1 rok praxi s chladicím zařízením
  • platná vyhláška 50 §6
  • znalosti v oblasti elektroniky, mechaniky
  • samostatnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Vladimíra Marková
Palác Magnum
Orlí 36
602 00 Brno

Telefon: +420 775474385

Kód: 12269

Místo práce: Jihočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé