SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste absolvent VŠ/SŠ strojní nebo elektro? Chcete pracovat pro společnost, působící na světovém trhu? Hledáte zajímavou práci, kde se nebudete nudit? Pracovali byste rádi na pozici SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR v Plzeňském kraji? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Stabilní, mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici

SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Servis daných zařízení
  • Servisní zásahy v tuzemsku i zahraničí
  • Komunikování se zákazníky
  • Vyřizování reklamačního řízení
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Šanci cestovat do zahraničí
  • Samostatnou a různorodou náplň práce
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práce vhodná i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Požadujeme

  • VŠ/SŠ elektrotechnická nebo strojní
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz, aktivní řidič

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jitka Kolářová

Telefon: +420 773737662

Kód: 12282

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé