Servisní technik Pračky ledničky / Praha

Technik oprav prodejních automatů

Přijmeme technicky vzdaného uchazeče Prahu a okolí.

Náplň práce

  • servis a oprava zařízení
  • instalace / uvedení automatu do chodu
  • výměna součástek
  • komunikace se zákazníkem
  • fakturace zakázek

Požadujeme

  • aktivní řidič
  • odpovídající praxe v elektro oboru, vyhláška č.50.
  • středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • aktivní práce na PC

Nabízíme

  • práce na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • bezplatné vstupní školení

v případě zajmu nás neváhejte kontaktovat na telefonu 725984000, nebo email - ondrej.hromjak@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 140266

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé