SIEMENS STEP7 PROGRAMÁTOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Ovládáte technologii průmyslových logických automatů po stránce softwarové? Máte zkušenosti s oživováním i servisem těchto zařízení či s vizualizací human-machine interface?

Pro obě tato zaměření a nejlépe pro jejich kombinaci hledáme odborníky na poli průmyslové automatizace pro výrobní provoz. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis na pozici

Náplň práce

  • Práci v týmu při oživování, reprogramování a údržbě automatizovaných systémů
  • SW instalace pro PLC Siemens Simatic
  • Tvorba vizualizací a školení operátorů v užívání zařízení
  • Čtení a zakreslování technické dokumentace

Nabízíme

  • Motivující mzdu + bonusy a diety na základě individuálního výkonu
  • Aktivní využití jazyků v mezinárodní firmě
  • Benefitní systém (dotované stravování a další příspěvky)
  • Vzdělávací systém (jazykové a odborné kurzy)
  • Práci v okresu Olomouc

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oblasti elektro či strojírenství
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • Znalost technologie PLC (Siemens, Beckhoff, Unitronics či jiné)
  • Komunikativní znalost AJ/NJ výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 12070

Místo práce: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé