Sklad centra pro lékárny (Praha - Hostivař)

Přijmeme šikovné skladnice do centra distribuce zdravotnických potřeb a léčiva na Praze 10. Doporučte známého a získejte 5000 Kč.

Pracovní náplň:

* práce pro sklad léčiv a zdravotnického materiálu* příjem, vyskladňování a expedice zboží* balení, vychystávka zboží * práce vhodná pro ženy

* ranní a odpolední směny* možnost trvalé spolupráce

Požadavky:

* zkušenost s prací ve skladu* manuální zručnost* spolehlivost, zodpovědnost* čistý trestní rejstřík podmínkou

Nabídka:

* půlroční kontrakt s možností další spolupráce* zajímavé finanční ohodnocení* výborná dostupnost (práce přímo v Praze)* nástup IHNED

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře.

Firma: CentralWork s.r.o.

Kontakt: Zuzana Bradáčková
10000 Praha 10

Telefon: 226258393

Místo práce: Praha 10

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 16000 - 19000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé