Skladník - řidič manipulační techniky

Společnost MAT Consulting spol. s r.o. nabízí komplexní služby zájemcům o práci v oblasti zaměstnávání v potravinářství a logistice již od roku 2009. Hledáme právě Vás.

Požadujeme

Rozšiřujeme tým, proto hledáme pracovníky s:

* odpovídajícím zdravotním stavem, zručností, fyzickou zdatností

* ochotou pracovat na noční 10 hodinovou směnu, plán směn dle individuální domluvy

* zodpovědným přístupem k práci, loajalitou

* praxí s prací ve skladu,vychystávání potravin výhodou

* zkušeností s prací na úkol

* praxi s NZV/skenerem výhodou

Nabízíme

* zázemí silné a stabilní české společnosti

* práci v moderním skladu s využitím moderní techniky

* nadstandartní platové ohodnocení: od 110 - 140 kč/hod nebo dle výkonu (cca 33 000 Kč)

* bonusy, prémie, odměny, příspěvek na stravu

* práce na tzv. krátký/dlouhý týden

* dlouhodobou a stabilní práci se zajímavými motivačními prvky (teambuilding)

* na začátku spolupráce nabízíme možnost týdenních záloh na výplatu

* zaučení a proškolení s možností získání průkazu na manipulační techniku

* nástup periodicky dle termínu vstupního školení

* možnost dalších přivýdělků

Náplň práce

Picking (nzv): * vychystávání zboží dle seznamu * práce s PDA a sluchátky * úklid na pracovišti Retrak: * vyskladnění, zaskladnění do grifů * práce se skenerem * úklid pracoviště * řízení se pokyny nadřízených Závoz: * závoz plných palet na určené místo dle skeneru

Firma: MAT Consulting spol. s r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika PODANÁ
Oldřichova 304/28
128 00 Praha 2

Telefon: 774196279

Místo práce: Modletice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 19000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé