Skladník - Benešovsko/nástup IHNED!

Pro našeho klienta, sídlícího na Benešovsku, hledáme vhodného uchazeče na pozici Skladníka.

Náplň práce

  • příjem a kontrola zboží
  • kontrola dodávek
  • evidence zboží v systému
  • expedice zboží - tisk faktur, balení, předání dopravci
  • kontrola zboží a objednávky před expedicí
  • 12- ti hodinové směny

Požadujeme

  • zkušenost na obdobné pozici ve skladu
  • oprávnění na NZV, VZV (může být i propadlý, důležité jsou zkušenosti)
  • dobrá znalost práce na PC, znalost práce s programem skladového hospodářství podmínkou
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobé uplatnění
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • benefity - výhodné obědy za do 30 Kč, možnost využívat firemní posilovnu, pití na pracovišti zdarma
  • příjemné prostředí
  • nástup IHNED
  • pracoviště Benešovsko

Zaujala Vás nabízená pozice? Máte požadované zkušenosti a chcete je uplatnit a být součástí dynamické společnosti? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 131797

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé