Skladník - mzda až 24 000 Kč (Strančice u Prahy)

Přijmeme skladové operátory do skladu pro známou IT společnost ve Strančicích. Doporučte známého a získejte 5000 Kč.

Požadavky

 * manuální zručnost * spolehlivost, chuť pracovat * čistý Rejstřík trestů

Nabídka

* doprava do práce ZDARMA

* zabezpečené ubytování - ušetříte minimálně 3000 Kč* stravenky, zálohy každý týden* zaškolení ZDARMA* SEZÓNNÍ bonusy* motivační osobní ohodnocení* nabídka stabilní pracovní pozice

Pracovní náplň

* ranní a odpolední směny * práce vhodná pro muže, ženy, páry * vyskladňování zboží podle objednávek * balení zboží

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo volejte +420 226 258 227. Více pracovních nabídek na www.central-work.cz

Firma: CentralWork s.r.o.

Kontakt: Zuzana Bradáčková
10000 Praha 10

Telefon: 226258393

Místo práce: Strančice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 24000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé