Skladník - Praha Východ - nástup IHNED!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník/Manipulant.

Náplň práce

  • příjem materiálu do skladu
  • příprava a nakládka výrobků pro odvoz k zákazníkovi
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • manipulace s VZV a retrakem

Požadujeme

  • zkušenosti s prací ve skladu
  • platné osvědčení pro manipulaci s VZV a retrakem
  • fyzická zdatnost, vytrvalost
  • časová flexibilita, spolehlivost, trestní bezúhonost
  • aktivní přístup k plnění pracovních činností

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení - fix + odměny
  • jednosměnný provoz
  • benefity (stravenky, týden dovolené navíc...)
  • zázemí prosperující firmy
  • příjemné pracovní prostředí
  • svozová doprava z Prahy
  • pracoviště Praha Východ

Zaujala Vás pracovní nabídka? Vlastníte osvědčení pro manipulaci s VZV, retrakem a baví vás práce ve skladu? Zašlete nám váš životopis na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 47047

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé