Skladník,řidič VZV/Retraku pro logistické centrum Strančice – 90-110Kč/hod.

Do skladu ve Stránčicích u Prahy hledáme šikovné, fyzicky zdatné uchazeče na pozici, vychystavač, skladník. Práci nabízíme pouze s ubytováním nebo pro uchazeče z nejbližšího okolí. Praxe s VZV/Retrak- 110kč/hod

Náplň práce:

- nakládka a vykládka kamionů

- naskladňování a vyskladňování lokací skladu

- vychystávání zboží podle objednávek

- ruční manipulace

Požadujeme:

- spolehlivost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení picker 90kč-100kč čistého/hod

- zálohy každý týden

- dlouhodobou spolupráci

- ubytování

- pracovní doba Po - Pá

Firma: Nara - AAG, s.r.o.

Kontakt: Míša Kloudová
Královická 2321/83
100 00 Praha 10

Telefon: 734428366

Místo práce: Praha

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr

Plat: 90 - 110 Kč/hodinu

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé