Skladník s VZV - Bor u Tachova

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.


Nástup: IHNED

Pracovní podmínky: dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměrmzdu až 21.000,- Kč/měs. po zapracování a v závislosti na výkonu4 týdny dovolenémožnost zvýhodněného ubytování (s příspěvkem)zálohy na mzdu již po 5ti směnáchBonusový program pro zaměstnance (tablety, mobilní telefony apod.)finanční odměnu za doporučení dalšího uchazeče o zaměstnání O společnosti: Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.

Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky Náplň práce: zaskladnění/vyskladnění zboží  pomocí VZVmanipulační práce ve skladupráce se skenerem3směnný provozpráce vhodná pro muže i ženy Požadavky: základní znalost práce na PCčistý výpis z trestního rejstříkuzkušenost s řízením VZV; ideálně typu retruckpraxe ve skladu/logistice výhodoučasová flexibilita, spolehlivost a pracovitost Výhody: Hledáte lepší práci? Do logistické společnosti dlouhodobě působíci na Tachovsku přijmeme nové zaměstnance do hlavního pracovního poměru s nástupem možným ihned.

Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost. 

logo

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Romana KAJEROVÁ
Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2

Telefon: +420 800 197 197

Kód: Hellmann - skladník VZV

Místo práce: Bor u Tachova

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.